Теплоізоляційна штукатурката фарба перспективне майбутнє!Енергоресурси, що постійно дорожчають, рахунки за опалення, в яких постійно зростає сума за газ змушують будівельників і власників приміщень шукати енергозберігаючі технології. Одним зі шляхів ефективно, швидко, дешево і на довгі роки, зменшити втрати тепла, є використання теплоізоляційної штукатурки SMILE SD-59, яка може використовуватись як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт та фарби SMILE SD-54 з теплозберігаючим ефектом торгової марки SMILE.

Застосування штукатурки SMILE SD-59 та фарби SMILE SD-54 не тільки зменшує витрати газу на опалення, а ще й економить основні будівельні матеріали: бетон, пінопласт, оздоблюючі матеріали, що суттєво зменшує собівартість будівництва чи ремонту.

Штукатурка SMILE SD-59 та фарба SMILE SD-54 матеріали групи тонкошарової теплоізоляції. Маючи низький коефіцієнт теплопровідності, що досягається завдяки спеціальним наповнювачам (пустотілих чи заповнених інертним газом мікросфер), вони зменшують тепловтрати через поверхню, на яку нанесені. Готові до застосування, зручні у роботі штукатурка та фарба дозволяють виконати утеплення за короткий час та без зайвих проміжних етапів.

Високі теплозберігаючі властивості штукатурки SMILE SD-59 та фарби SMILE SD-54 у 2011 році були підтверджені в лабораторії сертифікаційних випробувань ФМІ ім. Карпенка Національної Академії Наук України, ці продукти за висновками експертів не несуть загрози для навколишнього середовища та здоров’я людини, мають низьку горючість (група Г1).

Ще однією перевагою штукатурки SMILE SD-59 та фарби SMILE SD-54 є їх довговічність – через 10 років можливо знадобиться лише дрібний ремонт та повторне фарбування фасаду, а у випадку механічного пошкодження покриття, достатньо лише нанести ґрунтовку на пошкоджене місце, потім штукатурку та поновити декоративний шар.

Штукатурка SMILE SD-59 використовується для оздоблювання різноманітних поверхонь: шлакоблок, бетон, гіпсокартон, металічні, дерев’яні, зі старою штукатуркою тощо. Застосовується для внутрішнього та зовнішнього утеплення стін, труб, відкосів, навіть у важко доступних місцях.

Фарба SMILE SD-54 використовується для фарбування різноманітних поверхонь: шлакоблок, бетон, гіпсокартон, металічні, дерев’яні, шпалери під фарбування, оштукатурені тощо. Застосовується для внутрішнього та зовнішнього нанесення.

Андрій Лєонов, власник ПП «Фірма Гренада»: «Коли наші партнери запропонували мені зайнятися продажем теплоізоляційної штукатурки SMILE SD-59 і фарби SMILE SD-54 та надали їх характеристики, я, як професійний будівельник, скептично сприйняв їх властивості та попросив роз’яснити. Погодьтеся, важко уявити, що 1 міліметр штукатурки за тепло-  та звукоізоляційними властивостями, дорівнює 2,5 сантиметрам пінопласту (пінополістиролу)!

Як доказ, представники торгової марки SMILE провели цікавий експеримент: взяли дві звичайні праски, на підошву однієї з них нанесли теплоізоляційну штукатурку, іншу залишили чистою, увімкнули і дочекались, поки вони розігріються, потім нанесли краплю води. На необробленій прасці вона одразу ж випарилася, а там, де була штукатурка крапля залишилася і стекла з підошви праски. Але все одно не надто вірилося. Тоді як раз закінчувалося оздоблення приміщень фірми на вулиці Товарній і я вирішив перевірити на ділі характеристики. Стіни в кількох кімнатах ми покрили теплоізоляційною штукатуркою шаром в 2-3 міліметри, а одну кімнату зробили звичайною штукатуркою. Нинішня морозна зима все розставила на свої місця. При однакових умовах, опаленні, у кімнатах з теплоізоляційною штукатуркою температура була на 6-7 градусів вищою, погодьтеся – це суттєво. Саме тоді я особисто та мої співробітники переконалися, що це дійсно дуже ефективний і перспективний матеріал, який варто пропонувати нашим клієнтам!

За власним досвідом знаю, щоб зробити таке утеплення, на стіну потрібно наклеїти 5 сантиметрів пінопласту (пінополістиролу), на нього набити сітку, покласти штукатурку, шпаклівку і тільки тоді фарбувати. До того ж пінополістирол є канцерогенним матеріалом, який шкодить здоров’ю людини, легко горить, недовговічний та шкідливий для навколишнього середовища.

У випадку з теплоізоляційною штукатуркою SMILE SD-59, потрібно лише її нанести і можна фарбувати. Тобто, потрібно набагато менше матеріалів, зусиль, часу в решті-решт. І вона є безпечною як для людини, так і для навколишнього середовища! Впевнений, що за такими матеріалами майбутнє!»

Крім всього вище переліченого, штукатурка SMILE SD-59 та фарба SMILE SD-54 вирівнюють температуру та сприяють створенню комфортного мікроклімату у приміщенні, створюють водостійке та паро-непроникаюче покриття, запобігають створенню конденсату та розвитку корозії, грибків, плісняви, покращують звукоізоляцію.Будь-яку інформацію щодо характеристик та особливостей застосування теплоізоляційної штукатурки SMILE SD-59 та фарби SMILE SD-54 можна отримати у досвідчених менеджерів фірми «Гренада» за адресою:
м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 32а
та за телефонами (0456) 38-25-08, 39-10-05.


Костянтин Мартак

 
Профессионалы советуют
Новинки
Новости
Журнал Smile Профи
Версия для печати
Фотогалерея
Скачать презентацию
Скачать прайсы
 
 
 
© ЧП Олейников А. В., 2008-2010. Все права защищены.
При использовании материалов сайта
ссылка на www.oleinykov.ua обязательна. | Карта сайта
Дизайн: ATMA Brand Development
Программирование: Студия веб дизайна AMIWEB
ЧП Олейников А. В.
Украина, г. Днепродзержинск
ул. С. Лазо, 2
+38 (0569) 568141
+38 (0569) 568161